Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > PTKM250R-59VM
Pieprasīt citātu
Latviešu
PTKM250R-59VM
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PTKM250R-59VM
  • Apraksts
    FIXED IND 250UH 3.5A 88 MOHM TH
  • ECAD modelis
  • Tips
    Toroidal
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    1.210" L x 0.685" W (30.73mm x 17.40mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    PTKMR-VM
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    PTKM250R-59VM BULK 100
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    1kHz
  • Induktivitāte
    250µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.250" (31.75mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    900kHz
  • Detalizēts apraksts
    250µH Shielded Toroidal Inductor 3.5A 88 mOhm Max Radial
  • DC pretestība (DCR)
    88 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    3.5A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.5A