Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > PTKM150-50SM
Pieprasīt citātu
Latviešu
PTKM150-50SM
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PTKM150-50SM
  • Apraksts
    FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tips
    Toroidal
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.700" L x 0.670" W (17.78mm x 17.02mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    PTKM-SM
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Citi vārdi
    DN3375
    PTKM150-50SM BULK 100
    PTKM15050SM
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    1kHz
  • Induktivitāte
    150µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.400" (10.16mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    3MHz
  • Detalizēts apraksts
    150µH Shielded Toroidal Inductor 2.33A 100 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    100 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    2.33A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    400mA