Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > PT750R-2050-VM
Pieprasīt citātu
Latviešu
PT750R-2050-VM
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PT750R-2050-VM
  • Apraksts
    FIXED IND 750UH 6.4A 150 MOHM TH
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Tips
    Toroidal
  • Tolerance
    ±15%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    2.050" L x 0.900" W (52.07mm x 22.86mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    PTR
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    PT750R-2050-VM BULK 100
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    1kHz
  • Induktivitāte
    750µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.180" (55.37mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    750µH Unshielded Toroidal Inductor 6.4A 150 mOhm Max Radial
  • DC pretestība (DCR)
    150 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    6.4A