Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > PT750-1400
Pieprasīt citātu
Latviešu
PT750-1400
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PT750-1400
  • Apraksts
    FIXED IND 750UH 2.6A 350 MOHM TH
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • ECAD modelis
  • Tips
    Toroidal
  • Tolerance
    ±15%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    1.450" Dia x 0.580" W (36.83mm x 14.73mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    PT
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    PT750-1400 BULK 100
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Iron Powder
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    1kHz
  • Induktivitāte
    750µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    750µH Shielded Toroidal Inductor 2.6A 350 mOhm Max Radial
  • DC pretestība (DCR)
    350 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    2.6A
  • Pašreizējais - piesātinājums
PT750-1400HM
PT750-1400HM
Apraksts: FIXED IND 750UH 2.6A 350 MOHM TH