Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > HF1008R-621J
Pieprasīt citātu
Latviešu
5909911HF1008R-621J attēlsAPI Delevan
HF1008R-621J
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    HF1008R-621J
  • Apraksts
    FIXED IND 620NH 290MA 1.75 OHM
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    HF1008R
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    30 @ 25MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Citi vārdi
    HF1008R-621J TR 2000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    36 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    25MHz
  • Induktivitāte
    620nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.095" (2.41mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    375MHz
  • Detalizēts apraksts
    620nH Unshielded Inductor 290mA 1.75 Ohm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    1.75 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    290mA