Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > HF1008R-122K
Pieprasīt citātu
Latviešu
601235HF1008R-122K attēlsAPI Delevan
HF1008R-122K
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    HF1008R-122K
  • Apraksts
    FIXED IND 1.2UH 320MA 1.45 OHM
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    HF1008R
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    30 @ 7.9MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Citi vārdi
    HF1008R-122K TR 2000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    36 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    7.9MHz
  • Induktivitāte
    1.2µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.095" (2.41mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    200MHz
  • Detalizēts apraksts
    1.2µH Unshielded Inductor 320mA 1.45 Ohm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    1.45 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    320mA