Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ER1641-821KS
Pieprasīt citātu
Latviešu
ER1641-821KS
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ER1641-821KS
  • Apraksts
    FIXED IND 820NH 370MA 590 MOHM
  • Tips
    Molded
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    ER1641
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    40 @ 25MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    ER1641-821KS 2500 TR
    ER1641-821KS-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Materiāls - kodols
    Phenolic
  • Ražotāja standarta svina laiks
    7 Weeks
  • Induktīvās frekvences tests
    25MHz
  • Induktivitāte
    820nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    180MHz
  • Detalizēts apraksts
    820nH Shielded Molded Inductor 370mA 590 mOhm Max Axial
  • DC pretestība (DCR)
    590 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    370mA