Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ER1641-564KR
Pieprasīt citātu
Latviešu
493918ER1641-564KR attēlsAPI Delevan
ER1641-564KR
  • Daļas numurs
    ER1641-564KR
  • Apraksts
    FIXED IND 560UH 90MA 10.5 OHM TH
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    Military, MIL-PRF-39010/03, ER1641
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    60 @ 790kHz
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Citi vārdi
    1134-1189-1-MIL
    M39010-03-A561KR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Induktīvās frekvences tests
    790kHz
  • Induktivitāte
    560µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    4.7MHz
  • Detalizēts apraksts
    560µH Unshielded Inductor 90mA 10.5 Ohm Max Axial
  • DC pretestība (DCR)
    10.5 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    90mA