Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ER1641-272KR
Pieprasīt citātu
Latviešu
672287
ER1641-272KR
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    ER1641-272KR
  • Apraksts
    FIXED IND 2.7UH 535MA 280 MOHM
  • Tips
    Molded
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    ER1641
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    44 @ 7.9MHz
  • Citi vārdi
    ER1641-272KR 2500 TR
    ER1641-272KR-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Materiāls - kodols
    Iron
  • Ražotāja standarta svina laiks
    7 Weeks
  • Induktīvās frekvences tests
    7.9MHz
  • Induktivitāte
    2.7µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    92MHz
  • Detalizēts apraksts
    2.7µH Shielded Molded Inductor 535mA 280 mOhm Max Axial
  • DC pretestība (DCR)
    280 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    535mA