Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ER1641-224KR
Pieprasīt citātu
Latviešu
ER1641-224KR
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    ER1641-224KR
  • Apraksts
    FIXED IND 220UH 125MA 5 OHM TH
  • Tips
    Molded
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    ER1641
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    55 @ 790kHz
  • Citi vārdi
    ER1641-224KR 2500 TR
    ER1641-224KR-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    7 Weeks
  • Induktīvās frekvences tests
    790kHz
  • Induktivitāte
    220µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    7.5MHz
  • Detalizēts apraksts
    220µH Shielded Molded Inductor 125mA 5 Ohm Max Axial
  • DC pretestība (DCR)
    5 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    125mA