Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ER1537-40KR
Pieprasīt citātu
Latviešu
ER1537-40KR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ER1537-40KR
  • Apraksts
    FIXED IND 15UH 240MA 1.4 OHM TH
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • ECAD modelis
  • Tips
    Molded
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    ER1537
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    65 @ 2.5MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    ER1537-40KR 2500 TR
    ER1537-40KR-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Iron
  • Ražotāja standarta svina laiks
    7 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    2.5MHz
  • Induktivitāte
    15µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    40MHz
  • Detalizēts apraksts
    15µH Unshielded Molded Inductor 240mA 1.4 Ohm Max Axial
  • DC pretestība (DCR)
    1.4 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    240mA