Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ER1025-20KR
Pieprasīt citātu
Latviešu
4030446ER1025-20KR attēlsAPI Delevan
ER1025-20KR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
250+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ER1025-20KR
  • Apraksts
    FIXED IND 1UH 385MA 1 OHM TH
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    Military, MIL-PRF-39010/08, ER1025
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    25 @ 25MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    1134-1216-2-MIL
    1134-1216-MIL
    ER1025-20KR-250 TR
    ER102520KR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Phenolic
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    25MHz
  • Induktivitāte
    1µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    230MHz
  • Detalizēts apraksts
    1µH Unshielded Inductor 385mA 1 Ohm Max Axial
  • DC pretestība (DCR)
    1 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    385mA