Mājas > Produkti > Filtri > Ferīta pērles un čipsi > EMI-0805-120
Pieprasīt citātu
Latviešu
EMI-0805-120
  • Daļas numurs
    EMI-0805-120
  • Apraksts
    FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Sērija
    EMI0805
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric)
  • Citi vārdi
    EMI-0805-120 TR 4000
    Q1712807
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Līniju skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pretestība @ frekvence
    120 Ohms @ 100MHz
  • Augstums (Maks.)
    0.043" (1.10mm)
  • Filtra veids
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
    150 mOhm
  • Pašreizējais vērtējums (maksimālais)
    500mA