Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > DC1390R-153K
Pieprasīt citātu
Latviešu
DC1390R-153K
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DC1390R-153K
  • Apraksts
    FIXED IND 15UH 19.9A 6 MOHM TH
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    1.480" Dia (37.60mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    DC1390R
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    DC1390R-153K 100 BULK
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    1kHz
  • Induktivitāte
    15µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.064" (27.03mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    15µH Unshielded Inductor 19.9A 6 mOhm Max Radial
  • DC pretestība (DCR)
    6 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    19.9A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    33.3A