Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > 5022R-621H
Pieprasīt citātu
Latviešu
36938485022R-621H attēlsAPI Delevan
5022R-621H
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
800+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    5022R-621H
  • Apraksts
    FIXED IND 620NH 1.615A 140 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±3%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    5022R
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    50 @ 25MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2-SMD
  • Citi vārdi
    5022R-621H 800 TR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Phenolic
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    25MHz
  • Induktivitāte
    620nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.230" (5.84mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    260MHz
  • Detalizēts apraksts
    620nH Unshielded Inductor 1.615A 140 mOhm Max 2-SMD
  • DC pretestība (DCR)
    140 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    1.615A