Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > 5022-394H
Pieprasīt citātu
Latviešu
17643625022-394H attēlsAPI Delevan
5022-394H
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
800+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    5022-394H
  • Apraksts
    FIXED IND 390UH 149MA 16.3 OHM
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±3%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    5022
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    65 @ 790kHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2-SMD
  • Citi vārdi
    5022-394H 800 TR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Iron
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    790kHz
  • Induktivitāte
    390µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.230" (5.84mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    4.5MHz
  • Detalizēts apraksts
    390µH Unshielded Inductor 149mA 16.3 Ohm Max 2-SMD
  • DC pretestība (DCR)
    16.3 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    149mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
5022-432G
5022-432G
Apraksts: FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM
Ražotāji: API Delevan
5022-432H
5022-432H
Ražotāji: API Delevan
5022-394J
5022-394J
Apraksts: FIXED IND 390UH 149MA 16.3 OHM
Apraksts: FIXED IND 3.9UH 395MA 2.3 OHM
5022-432F
5022-432F