Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > 1812R-824H
Pieprasīt citātu
Latviešu
67153871812R-824H attēlsAPI Delevan
1812R-824H
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
650+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    1812R-824H
  • Apraksts
    FIXED IND 820UH 67MA 45 OHM SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±3%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    1812R
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    30 @ 790kHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2-SMD
  • Citi vārdi
    1812R-824H TR 650
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    31 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    790kHz
  • Induktivitāte
    820µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.190" (4.83mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    2.5MHz
  • Detalizēts apraksts
    820µH Unshielded Inductor 67mA 45 Ohm Max 2-SMD
  • DC pretestība (DCR)
    45 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    67mA