Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > 1812R-390J
Pieprasīt citātu
Latviešu
34426911812R-390J attēlsAPI Delevan
1812R-390J
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
650+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    1812R-390J
  • Apraksts
    FIXED IND 39NH 870MA 200 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    1812R
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    30 @ 50MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2-SMD
  • Citi vārdi
    1812R-390J TR 650
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Phenolic
  • Ražotāja standarta svina laiks
    31 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    50MHz
  • Induktivitāte
    39nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.190" (4.83mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    1GHz
  • Detalizēts apraksts
    39nH Unshielded Inductor 870mA 200 mOhm Max 2-SMD
  • DC pretestība (DCR)
    200 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    870mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
1812R-391H
1812R-391H
Apraksts: FIXED IND 390NH 535MA 700 MOHM
Ražotāji: API Delevan
1812R-334K
1812R-334K
Apraksts: FIXED IND 330UH 120MA 14 OHM SMD
Ražotāji: API Delevan
1812R-391K
1812R-391K