Mājas > Produkti > Slēdži > DIP slēdži > NDIR12ST
Pieprasīt citātu
Latviešu
NDIR12ST
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
15+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    NDIR12ST
  • Apraksts
    SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
  • ECAD modelis
  • Mazgājams
    Yes
  • Sprieguma reitings
    24VDC
  • Izbeigšanās stils
    PC Pin
  • Sērija
    NDI
  • Piķis
    0.100" (2.54mm), Full
  • Iepakojums
    Tube
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 85°C
  • Pozīciju skaits
    12
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mehāniskā dzīve
    2,000 Cycles
  • Garums
    1.237" (31.42mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums virs pārvalde
    0.173" (4.40mm)
  • Iespējas
    Tape Seal
  • Elektriskā dzīvība
    2,000 Cycles
  • Detalizēts apraksts
    Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC
  • Pašreizējais vērtējums
    25mA