Mājas > Produkti > Datori, birojs - komponenti, aksesuāri > Datora pele, Trackballs > LP1003EXXH00
Pieprasīt citātu
Latviešu
378141LP1003EXXH00 attēlsAPEM Inc.
LP1003EXXH00
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LP1003EXXH00
  • Apraksts
    TRACKBALL 1" LP100 SERIAL
  • ECAD modelis
  • Tips
    Trackball, Panel Mount
  • Sērija
    LP
  • Citi vārdi
    LP1003EXXHOO
    Lead free / RoHS Compliant
  • Saskarne
    PS/2
LP101M250A1P3
LP101M250A1P3
Apraksts: CAP ALUM 100UF 20% 250V SNAP