Mājas > Produkti > Slēdži > Spiedpogas slēdži > 8442WCDB
Pieprasīt citātu
Latviešu
8442WCDB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
25+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    8442WCDB
  • Apraksts
    SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 20V
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    20V
  • Sprieguma reitings - AC
    20V
  • Tips
    Standard
  • Izbeigšanās stils
    PC Pin
  • Pārslēgšanas funkcija
    On-Mom
  • Sērija
    8000
  • Paneļa izgriezuma izmēri
    Circular - 6.50mm Dia
  • Iepakojums
    Bulk
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Right Angle, Rear
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mehāniskā dzīve
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Apgaismojuma spriegums (nomināls)
  • Apgaismojuma veids, krāsa
  • Iespējas
    Epoxy Sealed Terminals
  • Elektriskā dzīvība
    30,000 Cycles
  • Detalizēts apraksts
    Pushbutton Switch DPDT Standard Panel Mount, Right Angle, Rear
  • Pašreizējais vērtējums
    0.4VA (AC/DC)
  • Krāsa - izpildmehānisms / vāciņš
    Silver
  • Circuit
    DPDT
  • Izpildes tips
    Plunger for Cap
8442MN 008100
8442MN 008100
Apraksts: CABLE 2COND 22AWG GRAY 100'
Ražotāji: Belden
8442ZH 010500
8442ZH 010500
Apraksts: CBL 1PR 22AWG ZH
Ražotāji: Belden
Apraksts: CABLE 3COND 22AWG CHROME 500'
Apraksts: CBL 1PR 22AWG
Apraksts: CABLE 3 COND 22AWG 1000'
8443
Apraksts: FAN FILTER ASSEMBLY 40MM
Ražotāji: Keystone Electronics Corp.
8443 060U1000
8443 060U1000
Apraksts: CBL 1PR 22AWG
Apraksts: CBL 1PR 22AWG ZH
Apraksts: CABLE 3COND 22AWG CHROME 100'
Apraksts: FLOOR TILE COND REV GRY .125X12"
Ražotāji: SCS
8442G
8442G
Apraksts: HEX STANDOFF #8-32 NYLON 1"
8442F
8442F