Mājas > Produkti > Optoelektronika > Displeja moduļi - LCD, OLED, grafiskais > ULCD-43DCT-PI
Pieprasīt citātu
Latviešu
4159850ULCD-43DCT-PI attēls4D Systems
ULCD-43DCT-PI
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ULCD-43DCT-PI
  • Apraksts
    LCD PK 4.3" RASPB PI SHIELD&CBL
  • ECAD modelis
  • Skatīšanās apgabals
    95.04mm W x 53.86mm H
  • Touchscreen
    Capacitive
  • Sērija
  • Citi vārdi
    ULCD43DCTPI
    Lead free / RoHS Compliant
  • Saskarne
    TTL
  • Grafikas krāsa
    Red, Green, Blue (RGB)
  • Punkta izmērs
  • Punkti pikseļi
    480 x 272
  • Punktura piķis
    0.07mm W x 0.20mm H
  • Displeja tips
    TFT - Color
  • Displeja režīms
    Transmissive
  • Diagonālas ekrāna izmērs
    4.3" (109.22mm)
  • Detalizēts apraksts
    Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color TTL 4.3" (109.22mm) 480 x 272